ЖИТЕЛІ СЕЛА ГОРОБІЇВКА ЗІБРАЛИ КОШТИ НА ПІДТРИМКУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
Дата: 29.09.2022 15:53
Кількість переглядів: 326
В селі Горобіївка Степанецької громади, за ініціативи небайдужих жителів, у магазинах місцевих підприємців Світлани Чупилки та Людмили Чупилки розмістили скриньки для збору коштів на допомогу ЗСУ.
Кожен житель села мав змогу долучитись до акції та зробити грошовий внесок у перемогу. Спільними зусиллями було зібрані кошти в сумі 2430 грн., які будуть спрямовані на придбання необхідних речей, устаткування та обладнання, що так необхідне нашим воїнам під час виконання визначених завдань щодо збереження територіальної цілісності України.
Віримо в ЗСУ! Разом ми сила!
#ДопомогаАрмії