27 ВЕРЕСНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТУРИЗМУ

Дата: 27.09.2022 21:05

Сьогодні, 27 вересня, працівники туристичної галузі відзначають своє професійне свято – Всесвітній день туризму. Також сьогодні вітають і тих, хто не уявляє своє життя без мандрівок.

Заснували цей день ще у 1979 році.  Метою свята була не тільки пропаганда туризму, а й широке висвітлення його внеску в економіку як окремих регіонів, так і світової спільноти в цілому, а також позитивний розвиток міжнародних зв’язків.

У незалежній Україні Всесвітній день туризму був додатково закріплений указом Президента Україні від 21-го вересня 1998-го року № 1047/98 і носить назву «День туризму», відзначається також 27-го вересня.

Традиційно у цей день проводять різноманітні активності, проходять презентації та відкриття нових туристичних напрямків для всіх категорій туристів тощо.

Сподіваємось на велике туристичне майбутнє і Степанецької громади, тож зі святом друзі!