РОЗВИТОК БІЗНЕСУ ДЛЯ ЖІНОК-АГРОПІДРИЄМИЦЬ

Дата: 23.09.2022 09:48

Бізнес-школа  проводиться Жіночою Діловою Палатою України за  підтримки Проєкту від Європейського Фонду для Південно-Східної Європи EFSE в межах ініціативи EU4Business

Дата: 23 вересня 2022 року,  Онлайн захід, початок об 11.00.

Тренерки:

Ярослава Сорокопуд - експертка з сталого розвитку агробізнесу керованого жінками

Юлія Юдіна – бізнес-тренерка, консультантка по іміджевим стратегіям, авторка освітнього проекту “Сучасна репутаційна поведінка”; телевізійна ведуча каналу “1+1”, “Перший діловий” та ін.; авторка книги “Час бізнес-етикету або як монетизувати вітання”

Іоліта Адамська – начальник відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності Колегії з розгляду скарг на дії, бездіяльність державного реєстратора, суб’єктів державної реєстрації Управління державної реєстрації Зх.міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів)

Модератор події – Ірина Плахтій – тренерка, коуч

Програма тренінгу

Спікерки/Методи

11:00 - 11:25

ВІДКРИТТЯ ЗАХОДУ

Знайомство

Правила роботи групи

Президентка ЖДПУ

Наталія Карпенчук-Конопацька

Перший заступник Міністра аграрної політики

Висоцький Тарас

Перший віце-президент

Торгово-промислової Палати України

Непран Михайло

11:25 - 12:45

Про розвиток сільської місцевості та жіноче агропідприємництво
  • Чому жінкам в агробізнесі потрібні додаткові компетенції
  • Забезпечення ефективного економічного зростання та фінансової грамотності сільських жінок-підприємців у кризових ситуаціях. Диверсифікація діяльності

Керована

дискусія

Ярослава Сорокопуд

13:00 - 14:20

Самопрезентація та просування бренду офлайн та онлайн, інструменти для ефективної самопрезентації

Юлія Юдіна

14.20-14.40

Актуальні питання щодо державної реєстрації в період земельної реформи. Орендні правовідносини

Іоліта Адамська

[1] Європейський фонд для Південно-Східної Європи (EFSE),  був створений у 2005 році і має на меті сприяти економічному розвитку та процвітанню в Південно-Східній Європі та Східному регіоні сусідства, інвестуючи в успіх мікро- та малих підприємств, а також в покращення умов життя приватних домогосподарств. EFSE був заснований Банком розвитку KfW за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та Європейської комісії.