ПОНАД 2 ТОННИ ПРОДУКТІВ ПЕРЕДАЛИ ЖИТЕЛІ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ СУМІШЕЙ ШВИДКОГО ПРИГОТУВАННЯ БОРЩУ ДЛЯ ЗСУ

Дата: 16.09.2022 14:27

На лист-звернення благодійної організації «Всеукраїнський рух «Взаємодія» від 09.08.2022 року, в якому зазначена організація просила допомогти зібрати сільськогосподарські продукти з метою створення спеціальної суміші, для формування готового набору швидкого приготування - борщу.

Після чого, дані набори безкоштовно будуть передані військовим, які захищають нас на фронті.

По всіх старостинських округах Степанецької територіальної громади впродовж серпня – вересня 2022 року, для формування наборів, було організовано збір необхідних продуктів: картоплі, моркви, капусти, буряків, часнику, цибулі, кропу, петрушки, перцю та відправлено до Черкас понад 2 тонни овочів!!!

#ДопомогаАрмії

Тож, короткі фотозвіти проведеної роботи по селах Степанецької територіальної громади:

Горобіївка: зібрали (борщовий набір) два легкових прицепи. Допомогав збирати допомогу місцевий житель Віктор Хоменко, бензин надав депутат Михайло Святун.

Борщовий набір  більше, ніж 300 кг зібрали і жителі с.Попівки. Доставку своєю машиною організував Олександр Якович Савчук.

Організований вивіз відбувся з Мельників, - забрали  газелькою комунального закладу, - першу повну і на другу ходку 25 мішків

Активними в цій акції були і в Мартинівці.

Воїни захищають нас ТАМ, а ми підтримуємо їх ТУТ!

Слава ЗСУ! Слава Україні!