ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ПРОДОВЖУЄ ЗАХИЩАТИ ІНТЕРЕСИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 08.09.2022 16:40

07 вересня 2022 року до поліцейського офіцера громади Віталія Степанця звернулася жінка одного з сіл громади, пенсіонерка, яка проживає самотньо. Вона повідомила,  що вночі з її городу були викрадені овочі, які вона виростила самостійно для власного вживання та, можливо, для передачі тим, хто зараз конче потребує матеріальної допомоги.

Під час проведення заходів поліцейсьий офіцер громади встановив чоловіка, який, скориставшись тим самотнім проживанням жінки та її віком, вночі здійснив крадіжку городини. Вказаний чоловік вже потрапляв у поле зору поліцейського, щобільше, він та його родина наразі перебувають на обліку та неодноразово вже притягувалися до відповідальності.

Відносно даної особи було складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення та направлено до суду для притягнення його до відповідальності.