01 ВЕРЕСНЯ 2022 РОКУ В СТЕПАНЦЯХ ВІДБУДЕТЬСЯ ГРА ДЕВ'ЯТОГО ТУРУ ПЕРШОГО ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ МІСТА КАНЕВА З ФУТБОЛУ - СК "РОСАВА" - КАНІВСЬКА ГЕС

Дата: 01.09.2022 14:00

Перший відкритий Чемпіонат міста Канева  вступає в свою завершальна фазу. Залишається зіграти лише два тури. Сьогодні  матчем СК "Росава"   - "КанівськаГЕС",  який почнеться в с.Степанці о 18-00, стартує девятий тур  змагань.

А в п'ятницю, 2 вересня,   в Каневі на місцевому стадіоні зіграють:

17-30  - "Іллічівець " -  "Миронівська птахофабрика",

18-30 - "Дніпро"  -  "Родень-М".

Нагадуємо, що під час проведення футбольних матчів проводиться збір коштів на підтримку Збройних Сил України.

Запрошуємо степанецьких шанувальників футболу повболівати та підтримати свою команду!!!

Участь команди СК "Росава" у змаганнях відбувається завдяки проєкту "Спорт для всіх", що реалізується за фінансової підтримки виконавчого комітету Степанецької сільської ради ОТГ та благодійної організації БФ "МХП-Громаді"