ВІДГУЛЯЛИ КОНЦЕРТ І ЗІБРАЛИ КОШТИ ЗАДЛЯ НАШОЇ ПЕРЕМОГИ

Дата: 30.08.2022 16:52

Зараз український народ потребує також і культурного підсилення, яке передається музикою та поезією. Саме тому 28 серпня відбувся благодійний захід «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА» в Мартинівському старостинському окрузі, під час якого збирали кошти на придбання авто нашому землякові Юрію ПОТУЖНЬОМУ.

Патріотичні пісні про Україну, волю, найщиріше та найсвітліше у світі почуття – кохання протягом двогодинного концерту звучали зі сцени артпростору с. Мартинівка. Репертуар виконували працівники культури та аматори клубу с. Дарівка для місцевих мешканців, гостей та внутрішньо переміщених осіб, які зараз проживають у Мартинівському старостинському окрузі.

Захід розпочався з водосвятного молебню на навчальний рік.

Упродовж концерту вдалося зібрати 26 760 грн і 40 доларів, що вкотре доводить небайдужість жителів громади до потреб українського війська під час війни та готовність допомагати матеріально. Всі кошти були передані дружині Юрія.

Вагомі внески:

настоятель Канівської Козацької церкви ПЦУ отець Сергій, який передав кошти в сумі 6 571 гривня;

депутат Степанецької сільської ради Алла БУСЛЯ, яка передала кошти в сумі 5 000 гривень та надала продукти для козацької каші, в результаті продажу якої було вторговано ще 2 980 грн;

Руслана КРИКУН з с. Полствин передала кошти від реалізації своїх виробів з мила в сумі 2 700 грн;

депутат Степанецької сільської ради Олександр ТАНАСІЄНКО передав кошти від продажу сюрпи (шурпи) власного приготування в сумі 1 500 грн.

Дякуємо всім, хто долучився до заходу: аматорським колективам, солістам клубу с. Дарівка, всім, хто активно брав участь у ярмарках. Працівникам «Укрпошти» та «СтепАгроБуд», які приготували запашну кашу, Алісі МИЧЦІ, Вікторії ПЕРЕБИЙНІС за яскравий патріотичний боді – арт, Марії КОСТЕНКО – за її прекрасну поезію.

Дякуємо всім вам, хто долучився до заходу, в чиїх серцях кипить любов до України! Ви тихо робите добру справу, яка надто дорого вартує! А ваші великі серця захоплюють, надихають, спонукають та переконують, що разом ми – незламні! МИ ОДНА РОДИНА!

Лише разом і лише до нашої ПЕРЕМОГИ!

#ДопомогаАрмії

І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,