ЮВІЛЕЙ ПРИЙШОВ У РІДНЕ СЕЛО ТАГАНЧА

Дата: 26.08.2022 08:24

25 серпня цього року святкувала ювілей 80-річчя Віра Миколаївна Громова, корінна жителька с. Таганча.

Народилася іменинниця в  родині колгоспників. Дитинство було не легким, як і багато українських селян у той час, бідували.

Віра закінчила 10 класів Таганчанської школи і поїхала в м. Київ, де на будівництві спочатку  влаштувалась ученицею  маляра, а потім так і пропрацювала маляркою 20 років свого трудового життя. Далі - ще 20 років у Київському телеграфі працювала телеграфісткою. В 1965 році вийшла заміж, народила доньку, але сімейне життя не тривало надто довго, то й розлучилися з чоловіком.

1985 року повернулась в рідне село. Влаштувалась кухаркою в дитячий садочок, звідти й пішла згодом на омріяний відпочинок.

У святковий день до ювілярки завітали представники Степанецької ТГ: пані діловод Таганчанського старостинського округу Наталія Гребіник та директор будинку культури Сергій Липницький. Вони привітали пані Віру від імені сільського голови Олександра Яременка та всієї громади, щиро побажали здоров’я, мирного неба, а також вручили теплий подарунок на згадку.