"Разом ми - Європа": дізнавайтеся більше про допомогу ЄС

Дата: 25.08.2022 08:44

ЄС започаткував нову комунікаційну кампанію "Разом ми -  Європа", щоб ще більше українців дізналися про солідарність, підтримку та допомогу, яку Євросоюз надає Україні у ці надскладні часи війни.

Старт кампанії відбувся 21 серпня.

І саме 21 серпня під гаслом "Разом ми -  Європа" під Аркою Свободи українського народу в Києві відкрилася мобільна виставка українських художниць-ілюстраторок.

Їхні картини  - це самобутній погляд на війну та допомогу Україні з боку ЄС в ці часи.

На відкритті виставки відвідувачі могли взяти листівку й поштову марку, яку ЄС випустив разом із "Укрпоштою" спеціально для кампанії "Разом ми -  Європа", написати свої вітання й прямо на місці відправити українським захисникам і захисницям.

Виставка триватиме до 21 вересня. Проте, з огляду на безпекову ситуацію, буде закрита для відвідувачів від 22 до 25 серпня. Та вже 26 серпня експозиція знову відкриє свої двері.

Також під гаслом "Разом ми -  Європа" на сторінці Представництва ЄС в Україні у Facebook відбувся онлайн концерт до Дня незалежності України.
 .

Голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас:

"У цій кампанії ми говоримо про надію, з якою Україна прямує до перемоги, надію, з якою світ вшановує та захоплюється стійкістю України, надію, з якою країна святкує свій перший День незалежності як кандидат на членство в ЄС, і надію, з якою ЄС залишається на боці України не лише словом, а й ділом. Тому що разом ми – Європа".