ПОГОЖУ ТЕПЛУ ПОГОДУ ТА ВІДСУТНІСТЬ ДОЩІВ ПРОГНОЗУЮТЬ НА ЧЕРКАЩИНІ ДО КІНЦЯ СЕРПНЯ

Дата: 24.08.2022 07:53

Календарне літо підходить до завершення, але погода на Черкащині не поспішає перебудовуватися на осінній лад.

Посилання на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

За інформацією департаменту АПР, станом на 18 серпня на Черкащині збирання ранніх хлібів практично завершено. Урожайність всіх культур висока і в середньому на 8 % нижча торішньої.

За прогнозом синоптиків, новий тиждень розпочався переважно малохмарною та сонячною погодою, завдяки домінуванню антициклону з ценром над Уралом. Сонячний прогрів та надходження тепла підтримають денні температурні максимуми на рівні 32-34º. Ночі теж дуже теплі 15-17º.

Щодо дощів на найближчу перспективу, то до кінця серпня їх не прогнозують.

Сонячна суха погода наприкінці літа сприятиме зростанню показника пожежної небезпеки в області, який на разі на рівні 3 класу.