ЦЯ ВІЙНА СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО - ДОПОМАГАЙМО НАШИМ ЗАХИСНИКАМ!

Дата: 22.08.2022 15:39

Мене звати Анна Горобець (Басиста). З 2001 року я проживала та навчалася в Малому Ржавці. У 2021 році разом з чоловіком збудували своїми силами будинок в Бучанському районі поблизу Гостомельського аеродрому "Антонов",  який першим постраждав у ту зловісну дату - 24 лютого 2022 року.

А вже 25 лютого вранці наш будинок палав від багаторазового потрапляння в нього снарядів. 13 днів ми з дітьми знаходилися в страшній окупації. На превеликий жаль, багатьох знайомих не стало за цей період. З Божою поміччю нам вдалося втекти. Ми опинилися в Рівненській області, де отримали прихисток від незнайомих нам людей. Згодом приїхали до батькової хати в Малому Ржавці.

Прочитавши в соцмережі пост від волонтерів, які допомагають нашим захисникам, я вирішила теж не бути осторонь та сплести маскувальну сітку для військових, яку планую передати на передову. А ще, разом з дітьми взяли участь у благодійному ярмарку,  який відбувся в нашому селі 19 серпня.

Закликаю всіх мешканців Малого Ржавця та Полствина не бути байдужими та за можливості допомагати нашим військовим, бо вони знаходяться в тяжких умовах та під постійними ворожими обстрілами.

Хочу нагадати, що ця війна стосується кожного!

Слава Україні! Героям Слава! Перемоги та Миру всім нам!

#ДопомогаАрмії