НАША ПЕРЕМОГА – ЦЕ НАША СПІЛЬНА СПРАВА!

Дата: 22.08.2022 14:44

На Яблуневого Спаса, 19 серпня, в Полствинському старостинському окрузі пройшов святковий захід. Зазвичай в цей день місцеві жителі святкували День Села, але цього року організували дещо більше – благодійний захід на підтримку наших захисників, земляків братів Іщенко.

Програма дня була різноманітною і наповненою добрими корисним справами: було традиційне освячення фруктів, після якого отець Сергій передав всі зібрані кошти до благодійної скриньки; і святковий ярмарок, всі кошти з якого теж направили до скриньки.

На завершення святкового дня був концерт, на якому виступив колектив "Кобзарева криниця" з міста Канів, і теж зробив свій внесок у благодійну скриньку.

Скриньку зі збором коштів не оминули й місцеві жителі, внутрішньо переселені особи та гості сіл Малий Ржавець, Полствин, Попівка, Горобіївка, Мартинівка та інших сіл нашої громади, що прийшли на концерт.

Завдяки всім учасникам заходу було зібрано і вже передано хлопцям на передову 27 000 гривень!

Староста Полствинського старостинського округу Оксана Савенко щиро дякує всім, хто не залишився байдужим у цей день та відвідав Благодійний ярмарок-концерт і долучився до хорошої справи! «Також хочу сказати, що на цьому ми не зупиняємось. Ми продовжуємо спілкуватись з нашими захисниками, і допомагати їм. Бо шлях до ПЕРЕМОГИ – це наша спільна справа!» - прокоментувала Оксана Михайлівна.

#ДопомогаАрмії