На Черкащині встановлюють тимчасовий міст, який передали з Чехії

Дата: 17.08.2022 15:14

Адміністрація державних матеріальних резервів Чеської Республіки передала Укравтодору 4 металеві тимчасові мости, за допомогою яких покращують транспортне сполучення в регіонах. Один із таких мостів встановлюють на Черкащині. Про це повідомили на офіційній сторінці Укравтодору.

Міст встановлюють на дорозі Р-10 Черкаси – Чигирин – Кременчук. Наразі влаштовано підходи до мосту, монтують прогонові конструкції. Це 36-метровий двоповерховий двостінний армований мостовий настил з консольним та пішохідним мостом.

Металеві конструкції майбутнього мосту монтують поруч з основним мостом через річку Росава. До початку війни стан мосту був визначений непрацездатний. А через ракетні обстріли мосту через річку Дніпро наразі там діють вагові обмеження. І якщо легкові автівки ще можуть рухатись як в бік Черкас, так і в сторону Полтавщини, то для вантажівок альтернативних шляхів може не залишитись.

– На жаль, війна кардинально змінила будівельний сезон 2022. Щодо тих об’єктів, котрі потребували капремонту у цьому році, змушені вживати оперативні заходи. Чеська Республіка допомогла Україні тимчасовими мостами. Один був встановлений на Київщині для потреб наших військових. Другий міст монтуємо у Черкаській області. Тимчасова переправа допоможе не допустити транспортний колапс на дорозі Р-10. Вона сполучає не лише прилеглі населені пункти, а й 3 області: Кіровоградську, Черкаську і Полтавську, – коментує перший заступник Голови Укравтодору, Андрій Івко.