Під час благодійного турніру на Черкащині зібрали понад 2,6 млн грн

Дата: 16.08.2022 08:47

Півтора місяці насичених футбольних двобоїв між командами області та спільна благодійна мета. На Черкащині видовищною грою відзначили фінал футбольного турніру “Кубку Героїв ЗСУ”.

У фінальному матчі у Черкасах зійшлися “УТК” (Паланка) та “Олімп” (Кам’янка). Першість за уманчанами.

– Навіть футбол тепер – не лише гра, а теж вклад у нашу перемогу, – відзначив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. – Ми довели це на Черкащині благодійним турніром “Кубок Героїв ЗСУ”. Під час турніру ми зібрали понад 2,6 млн грн для наших ЗСУ. Дякую всім командам-учасницям! Нашим партнерам – Обласній асоціації футболу, “Благодійному фонду Сергія Притули”. Дякую всім глядачам! І всім благодійникам за донати!

За словами Сергія Притули, який завітав на фінал кубку, кошти спрямують на допомогу українській армії: дрони, ремонти військової техніки, автотранспорт.

– Я дякую усім організаторам, учасникам турніру і вболівальникам, за те, що мали шляхетний намір зібрати гроші для допомоги військовим, – наголосив Сергій Притула. – І окремо за те, що взяли партнером турніру наш фонд! Тепер ми не переживаємо чи будуть гроші на відновлення другого трофейного Т-72, а потім і на БМП. І ще залишиться на оптику і дрони!