ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНКУРСУ СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ «ЧАС ДІЯТИ, КАНІВЩИНО!»

Дата: 15.08.2022 12:52

У п’ятницю, 12 серпня ц.р., у Каневі за ініціативи Благодійного фонду «МХП – Громаді» було презентовано локальну версію конкурсу соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!» – «Час діяти, Канівщино!».

Учасниками інформаційної зустрічі були голови територіальних громад Канівщини, керівники комунальних закладів освіти, охорони здоров'я, активісти неурядових організацій та ініціативних груп зацікавлених в реалізації проєктів на які можлива фінансова підтримка.

Головна мета конкурсу – сприяти вирішенню важливих соціальних проблем громад шляхом підтримки локальних ініціатив.

Учасниками конкурсу можуть бути органи місцевого самоврядування, комунальні установи, освітні заклади, заклади охорони здоров’я, неурядові організації та ініціативні групи з Канівщини.

Загалом на наш регіон виділено до 10 грантів, кожен на суму від 50 тис. до 100 тис. грн (за умови співфінансування у співвідношенні 30/70 %). Кошти можуть бути спрямовані на закупівлю обладнання, матеріалів для підтримки соціальної ініціативи в інтересах громади.

Проекти можна подавати за такими напрямками:

*Енергетична безпека;

*Підтримка внутрішньо переміщених осіб;

*Реабілітація ветеранів;

*Системні проекти (освіта, медицина, інфраструктура, тощо);

*Збереження традицій та культурної спадщини.

Прийом заявок проходить до 31 серпня ц.р.

Деталі за посиланням https://timetoact.com.ua/  та у головного спеціаліста управління економічного розвитку Степанецької ТГ Івана Івановича Степанця, тел. 0679752177