ІНФОРМАЦІЙНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЄКТУ «ЧАС ДІЯТИ, КАНІВЩИНО»

Дата: 10.08.2022 20:45

КЕРІВНИК БФ «МХП-ГРОМАДІ» ТЕТЯНА ВОЛОЧАЙ:

Як ви змінилися з початком повномасштабної?

Додалося зморшок? Стали жити одним днем? Перейшли на українську? Зненавиділи усіх росіян? Почали працювати за трьох, щоб донатити на ЗСУ?

Організації теж змінилися, друзі.

Когось знищили рашисти. Хтось віддає увесь прибуток на армію. Чиясь індустрія «стала».

А що наш Фонд «МХП-Громаді»?

Раніше ми все робили для сталого розвитку українських громад.

З 24 лютого вже було не до розвитку: ми займалися пошуком їжі, миючих засобів, одягу, бронежилетів… Ну, ви в курсі…

Але саме зараз прийшов час відреагувати на виклики війни системними рішеннями. І кожен з вас може в цьому допомогти (не нам - Україні!), взявши участь у нашому Конкурсі соціальних ініціатив «Час діяти, УКРАЇНО!»

Отже, ми надаємо ГРАНТИ ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ на реалізацію проєктів, пов’язаних з:

1) ЕНЕРГЕТИЧНОЮ БЕЗПЕКОЮ (так, нас чекає сувора зима - варто придумати, як її пережити)

2) ПІДТРИМКОЮ ВПО (давайте подумаємо, як покращити умови їх проживання, соціальної адаптації, пошуку роботи)

3) РЕАБІЛІТАЦІЄЮ ВЕТЕРАНІВ (сьогодні в Україні – близько 1 млн учасників бойових дій - кожна громада має знати, як допомагати їм в адаптації)

4) СИСТЕМНИМИ ПРОЄКТАМИ В ОСВІТІ, МЕДИЦИНІ, БЛАГОУСТРОЇ (це і про дистанційну освіту, і про безпеку під час очного навчання. Думаймо про інклюзію, медичні послуги)

5) ЗБЕРЕЖЕННЯ ТРАДИЦІЙ ТА КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ (ворог тримає приціл на нашу українську ідентичність, не дамо йому жодного шансу)

Щоб взяти участь, переходьте на сайт https://timetoact.com.ua/

і подавайте свою ідею до 31 серпня.

Запрошуємо на ІНФОРМАЦІЙНУ презентацію Проєкту  «Час діяти, Канівщино»:

*12.08.( п'ятниця) 11.00. Канів Будинок школяра (2 поверх - Інклюзивний Центр)

*Для Канівщини орієнтовно передбачено 20 проєктів ( із 70 по всій Україні) вартістю  від 50 до 100 тис.грн. ( 30%- залучені кошти , 70% грант від БФ «МХП-Громаді»)

*До 31 серпня заявки.

*До 10 вересня розгляд.

*До 30 листопада виконання Проєктів.

ЗАПРОШУЮТЬСЯ керівники ТГ, керівники груп грантописців, активісти .

П.М.: от ви прочитали пост і подумали «черговий конкурс грантів». А можете ще раз перечитати з думкою «Я хочу допомогти Україні перемогти»?

От і добре. Вперед, українці! Час діяти!