РАЗОМ МИ СИЛА!
Сьогодні, коли Україна перебуває у стані повномасштабної війни, організація оздоровлення та відпочинку має велике значення для відновлення сил, поліпшення стану здоров’я дітей.
Завдяки благодійній допомозі БФ «МХП–Громаді», троє вихованців СК «Росава», які є неодноразовими переможцями обласних та призерами Всеукраїнських турнірів з греко-римської боротьби Кулініч Назар, Кулініч Радіон, Орєхов Тимофій оздоровилися та взяли участь у навчально-тренувальних зборах в Івано-Франківській області на чолі з тренером Олексієм Лозовим.
Висловлюємо щиру подяку директорці Благодійної організації "Благодійний фонд "МХП- Громаді" Тетяні ВОЛОЧАЙ за надання фінансової допомоги, за підтримку юних спортсменів, за небайдужість до підростаючого покоління нашої громади.
Разом ми сила!