ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ «УКРАЇНЦІВ НЕ ЗЛАМАТИ»

Дата: 29.07.2022 09:33

28 липня Україна вперше відзначає День Української Державності -   день, який підтверджує тисячолітню історію нашої культури, нашої самобутності, традицій та звичаїв.

Берегти єдність зараз, працювати разом на перемогу – це найважливіше національне завдання, яке всі ми обов’язково виконаємо. А отже, захистимо країну в цій війні за незалежність та підтримаємо Збройні Сили України.

Діти закладів освіти Степанецької громади беруть активну участь у циклі заходів до Дня Української Державності. Маленькі патріоти вірять, що їх сонячні малюнки і теплі побажання стануть оберегом для всіх військових, котрі захищають нашу Батьківщину.

Дуже хочеться, щоб діти щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього, ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави.

Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні!

Фото без описуФото без опису