У МАРТИНІВЦІ ПОПРОЩАЛИСЯ ІЗ БІЙЦЕМ, ЯКИЙ ЗАГИНУВ У БОЮ З ВОРОГОМ

Дата: 28.07.2022 16:02

27 липня 2022 року в рідне село з поля бою назавжди повернувся - Віктор Васильович Майборода.

Віктор Васильович народився 12 квітня 1964 року в селі Мартинівка, Черкаського району, Черкаської області. Після повернення зі строкової служби в Збройних силах, працював на Мартинівському цукровому заводі та в місцевому сільськогосподарському товаристві селища Степанецьке.

Віктора Майбороду знали, як добросовісного та старанного працівника. Він любив свій край, доглядав свою велику родину, був турботливим братом. З повагою й теплотою говорять про нього односельці, які цінили його за доброту і готовність завжди прийти на поміч.

З 2015 року Віктор був учасником АТО, захищав Україну на сході від російського агресора. Після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, не задумуючись, 26 лютого 2022 року Віктор пішов до війська.

20 липня 2022 року він загинув у бою, як справжній воїн, віддав найдорожче - своє життя за Україну, за рідну Черкащину, за нас із вами!

Слава Україні! Героям Слава!