В СТЕПАНЦЯХ ПОХОВАЛИ ВОЇНА - ВОЛОДИМИРА ГЕРМАНА

Дата: 28.07.2022 16:18
Кількість переглядів: 1974

27 липня 2022 року в селі Степанці в останню дорогу провели захисника України - Володимира Миколайовича Германа

Володимир народився 13 березня 1980 року в селі Ліпляве на Канівщині. Його дитинство та юність пройшли в селі Беркозівка, а протягом 10 останніх років Володимир проживав в селі Степанці Степанецької територіальної громади. Працював на ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та СП «Степанці» де характеризувався як добросовісний та старанний працівник.

Володимир Герман пройшов не один бій, був учасником АТО. Коли у 2014 році почалася війна на сході країни, Володимир, залишивши мирне життя, пішов воювати. Повернувшись та побувши вдома рік, знову пішов на схід. Обидва рази воював у найгарячіших точках, був у самому пеклі війни.

25 лютого 2022 року він вкотре пішов воювати, а вже 21 липня загинув у бою, як справжній воїн.

Слава Україні! Героям Слава!