ЩЕ ОДНА ПОЇЗДКА ДІТЕЙ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ДО ХОЛОДНОГО ЯРУ

Дата: 26.07.2022 17:31

Ще одна поїздка відбулася до садиби " Холодний Яр"  с. Мельники, що на Чигиринщині.

Дітки з батьками знову мали змогу побувати в мальовничому місці, яке наділене своє унікальною  енергією та поспілкуватися з цікавими людьми.

Господарі садиби провели екскурсію до місця сили, продемонстрували майстер-класи по ліпленню з глини, виготовлення ляльки мотанки, випіканню хліба з натуральних інгредієнтів, загадали бажання  духу лісу, нагодували кізочок,  слухали гру на гітарі та сопілці, слухали казки Сашка Лірника та шукали призи в купі соломи. Також частували смачним какао та борщем.

Батьки та діти отримали масу позитивних вражень та емоцій, які зараз так необхідні.

Висловлюємо щиру подяку  організаторам поїздки: Тетяні ВОЛОЧАЙ - директорці Благодійного фонду "МХП-Громаді", Олександру ВОСКОБОЙНІКУ - директору ТОВ «НВФ «Урожай», Юрію РОМАНЧІ - голові ГО «Патріоти рідного краю» та всім, хто допомагав з пальним та автобусами,  і зокрема Володимиру БРАТАНІЧУ – регіональному директору ВП "СТЕПАНЦІ" ТОВ НВФ «Урожай».