В ОСТАННЮ ДОРОГУ ПРОВЕДЕМО ГЕРОЯ!

Дата: 25.07.2022 16:53

Горе вкотре прийшло до Степанецької громади.

27 липня 2022 року, із останнього свого бою повертається наш Герой - ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ ГЕРМАН – 1980 року народження, старший солдат по мобілізації, головний сержант взводу 4-ої механізованої роти, 2-го механізованого батальйону.

Він був справжнім солдатом, який пішов на військову службу з перших днів війни – 25 лютого цього року добровольцем.

21 липня 2022 року, він загинув як славний воїн - в бою, від отриманих поранень, несумісних з життям.

Прощання з ВОЛОДИМИРОМ відбудеться об 11:00 годині за адресою: вул. Плисюка 34 (за місцем проживання загиблого).

Прохання до односельців створити коридор пошани із живих квітів (в'їзд із початку вулиці Плисюка до будинку (Плисюка 34), орієнтовно з 10:00 год.

Наш герой загинув під час військової агресії російською федерацією проти України в результаті бойового зіткнення із супротивником, під час захисту Батьківщини, при виконанні бойового завдання, виявивши стійкість та мужність.

У нього залишились дружина, сини, рідні, близькі, друзі, знайомі...

Гідно вшануймо пам'ять загиблого захисника!

Вічна йому пам'ять!

Щирі співчуття найріднішим людям у такі тяжкі хвилини !

Герої не вмирають!