ВШАНУЙМО ПАМ’ЯТЬ НАШОГО ЗАХИСНИКА!

Дата: 25.07.2022 16:50

27 липня 2022 року вічною дорогою до Степанецької громади повертається наш Герой - ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ МАЙБОРОДА, 1964 року народження. Молодший сержант, гранатометник 4-ої механізованої роти, 2-го механізованого батальйону, який з 26 лютого пішов боронити рідну землю.

20 липня 2022 року Віктор загинув смертю справжнього воїна від поранень, отриманих в результаті здійснення противником танкового обстрілу позицій підрозділу, поблизу населеного пункту Вершина Бахмутського району Донецької області.

Прохання до всіх жителів Степанецької громади вшанувати захисника, провівши його в останню дорогу.

Прощання з Віктором відбудеться в селищі Степанецькому о 10:00 годині, за адресою: вул. Київська, 242 (за місцем проживання загиблого)  та в селі Мартинівка, де буде проходити прощання та поховання – о 13:00 годині, за адресою вул. Центральна, 48.

Односельців запрошуємо створити коридор пошани із живих квітів (в'їзд зі сторони заводського ставка до будинку на вулиці Центральна, 48) орієнтовно з 12:00 год.

Хай  квітами простелиться дорога Воїна прямо на небо, адже він став янголом-охоронцем своєї рідної Батьківщини.

Висловлюємо щирі співчуття родині та друзям полеглого захисника.

Земля йому пухом…

Слава герою і вічна пам’ять!