СВЯТО В ОСЕЛІ ЛЮБОВІ

Дата: 25.07.2022 15:32

25 липня відзначила свій 80-річний ювілей корінна жителька с.Поташня Любов Пилипівна Кириченко.

Любов Пилипівна народилася 25 липня 1942 року в с. Поташня, в родині Коляди Пилипа Семеновича та Олени Андріївни.

Закінчивши Поташнянську восьмирічну школу, перейшла навчатися до Таганчанської середньої школи, яку закінчила у 1959 році. Тоді одразу розпочала свою трудову діяльність в місцевому колективному господарстві.

В 1966 році вступила на навчання до Черкаського кооперативного технікуму, після закінчення якого отримала спеціальність бухгалтера та пішла працювати в Канівській райспоживспілці  на посадах бухгалтерки та касирки аж до виходу на відпочинок.

В 1968 році вийшла заміж. Разом з чоловіком Кириченком Іваном Миколайовичем прожили щасливе подружнє життя,  виховали доньку. Після смерті чоловіка уже 21 рік  проживає сама, веде господарство та власними зусиллями старається все впорядкувати і привести до ладу.

А найбільше чекає до себе в гості дочку Люду та онуку, які, на жаль, навідуються не так часто, як хотілося б, через негаразди зі здоров'ям онуки.

Любов Пилипівна радо зустріла старосту Таганчанського старостинського округу Сергія Гарбуза,  що прийшов  привітати  її з ювілеєм від імені сільського голови Степанецької  ОТГ Олександра Яременка, та щиро дякувала за подарунок і теплі слова.