ФЕЄРИЧНА ПЕРЕМОГА СК «РОСАВА» У ТРЕТЬОМУ ТУРІ «КУБКУ ГЕРОЇВ ЗСУ» З ФУТБОЛУ СЕРЕД КОМАНД ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 25.07.2022 10:24

В Степанцях відбулася гра 3-го туру «Кубок Героїв ЗСУ» з футболу серед команд територіальних громад Черкаського району між СК «Росава», Степанецької ТГ та ФК «Мошни», Мошенської ТГ.

Впевнену перемогу здобули степанецькі футболісти – 5 : 0

Голи в команді СК «Росава» на рахунку Ігоря Кисіля – 3 голи та по одному забили Владислав Столяр та Олексій Конюша.

Нагадуємо що турнір «Кубок Героїв ЗСУ» з футболу серед команд територіальних громад Черкаського району проходить у кілька етапів.

Загалом беруть участь одинадцять команд. На першому етапі команди розділені на три групи і грають у два кола.

СК «Росава» грає в групі А. Після трьох турів лідирує ФК «Штурм» (Мошнівська ТГ) – 6 очок, друге місце  - «Росава» (Степанецька ТГ) – 3 очки та третє місце ФК «Мошни» (Мошнівська ТГ) – 0 очок після двох ігор кожної із команд.

Участь команди СК "Росава" у змаганнях можлива завдяки підтримці виконавчого комітету Степанецької сільської ради ОТГ (сільський голова Олександр Яременко, директор СК "Росава" Володимир Когус)

Вболіваємо за футбол! Підтримуємо ЗСУ! Слава Україні!