Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Степанецької сільської ради ОТГ

Дата: 18.07.2022 11:47

15.07.2022 проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Степанецької сільської ради ОТГ, на розгляд якої винесено 5 питань, а саме:

– про виконання батьківських обов’язків  громадянами  Хоменком О.В. і Перепелицею І.М. відносно їхнього малолітнього сина та   забезпечення їх послугою соціального супроводу;

– про підсумки надання комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаського району Черкаської області» послуги соціального супроводу сім’ї  громадян Костенко В.М. та Коби С.В.;

– про виконання батьківських обов’язків  громадянкою Троян Л.В  відносно її малолітніх дітей;

– про виконання обов’язків  опікуна громадянкою Кулініч К.О. відносно її підопічних;

– про позбавлення батьківських прав  громадянки  Касьянової Г.В. відносно її малолітнього сина.

Розглянувши надані матеріали та заслухавши інформацію Афанасьєвої О.В., фахівця із соціальної роботи комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаського району Черкаської області», Савенко О.М., старости Полствинського старостинського округу, Гарбуза С.М., старости Таганчанського старостинського округу, Кас’яненка П.П., начальника служби у справах дітей виконавчого комітету сільської ради, з кожного питання, членами комісії  було обговорено вищевказані питання  та  шляхом голосування прийнято відповідні рішення згідно чинного законодавства.