ДВІ РАКЕТИ ВЛУЧИЛИ У СІЛЬГОСППІДПРИЄМСТВО НА ЧЕРКАЩИНІ

Дата: 18.07.2022 09:20

Під час вчорашньої повітряної тривоги зафіксували два вибухи в одному із сіл Чигиринської тергромади.

Посилання на інформацію очільника Черкаської ОВА Ігоря Табурця.

«Ворог поцілив у сільгосппідприємство. На місці працюють рятувальники. Попередньо без жертв. Знищено сільгосптехніку та завдано шкоди нечисельному поголів’ю худоби.

Нагадую: не публікуйте фото та відео! Не наражайте всіх нас на повторні атаки по локаціях. І обов'язково убезпечуйтеся під час повітряних тривог!», - зазначив Ігор Табурець.

У повідомленні правоохоронців зазначено, що  на Черкащині рашисти нанесли ракетний удар по свинофермі і поліція продовжує фіксувати воєнні злочини російської федерації.

«Два вибухи сталися в межах одного із сіл Чигиринської громади.За попередньою оцінкою вражено одне з сільгосппідприємств. Жертв серед цивільного населення немає. Постраждало поголів’я свиней та сільськогосподарська техніка. Поліцейські проводять огляди місць подій та збирають речові докази. Деталі уточнюються», - відзначили у пості поліції Черкаської області.