ЛЮБИТЬ КВІТИ ТА ПІСНІ І ЧЕКАЄ НА ПОЯВУ ДВОХ ПРАВНУКІВ!

Дата: 15.07.2022 16:26

15 липня 2022 року вісвяткувала свій 80-й ювілейний День народження жителька села Степанці – Олександра Ничипорівна Хаба.

Народилась ювілярка в рідному селі, закінчила 7 класів місцевої школи. Навчатись не було коли, відразу пішла на роботу. Працювала на будівництві доріг, потім у лікарні санітаркою, до виходу на відпочинок працювала у місцевому колгоспі.

Вийшла заміж за свого тезку – степанчанина Олександра. Побудували власний будинок, завели господарство. Разом із чоловіком виховали трьох дітей: двох доньок і одного сина, мають п’ятьох онуків та чотирьох правнуків, чекають ще двох! Наразі іменинниця проживає з чоловіком, діти та онуки часто провідують батьків, підтримують та допомагають.

Жінка дуже любить квіти, сама їх садить та доглядає, а душу гріють українські пісні.

Привітати зі святом іменинницю завітали представники Степанецької ОТГ, зокрема Наталія Вовчинська – секретарка Степанецької сільської ради. Гості від імені сільського голови Олександра Яременка та всієї громади привітали Пані Олександру з ювілеєм, побажали їй щастя, здоров’я, мирного неба та залишили на згадку теплий подарунок.