ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ 19 СЕСІЇ ІХ СКЛИКАННЯ СТЕПАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 15.07.2022 16:33

15 липня 2022 року в Степанецькій сільській раді, під головуванням сільського голови Олександра Яременка, відбулося засідання 19-ої сесії ІХ скликання на якому було розглянуто 15 питань порядку денного.

На початку засідання депутати вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів україно-російської війни.

Першими питаннями депутати розглянули та прийняли Програму впровадження добровільного медичного страхування працівників бюджетної сфери Степанецької територіальної громади на 2022-2025 роки та Програму поховання військовослужбовців, які загинули (померли) під час проходження військової служби, внутрішньо переміщених осіб, невідомих та безрідних громадян на 2022-2025 роки.

Сесія також внесла зміни до Комплексної програми розвитку освіти Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громад на 2021-2025 роки та до рішення від 23.12.2021 № 11-50/ІХ «Про бюджет Степанецької сільської територіальної громади на 2022 рік».

Прийняті рішення про безоплатну передачу майна військовій частині А 4017, про надання матеріальної допомоги, врегулювання орендних відносин та ряд поточних технічних питань життєзабезпечення діяльності органу місцевого самоврядування Степанецької територіальної громади.

Питання порядку денного попередньо було обговорено на засіданнях постійних депутатських комісій, з рекомендацією прийняти відповідні рішення.