«ЖОДНОГО ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ЗАРАЗ НЕ ПЛАНУЄТЬСЯ І НЕ ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ», — ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР

Дата: 11.07.2022 09:44

Для стабільного функціонування ринку електроенергії та безперебійного постачання Уряд затвердив постанову про покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електроенергії, які її зараз експортують в Європейський Союз.

Посилання на інформацію пресслужби Черкаської ОВА.

«Рекордні ціни на електроенергію в європейських країнах дозволяють українським генеруючим компаніям заробити значні кошти, які ми пропонуємо частково спрямувати на те, аби тарифи для українців залишалися стабільними», — зазначив очільник Уряду Денис Шмигаль.

Як зауважив посадовець, Уряд робить усе, аби тарифи на ЖКП, які перебувають у сфері відповідальності Кабінету Міністрів, зокрема, тарифи на електроенергію, залишались стабільними.

«Жодного підвищення для людей зараз не планується і не передбачається», — підкреслив Прем’єр-міністр.