З Днем РОДИНИ!

Дата: 08.07.2022 19:52

Цьогоріч в День родини, українці потерпають від непоправних втрат рідних, вимушених розлук, болючих душевних ран і страждань через жорстоку війну, з якою прийшли на нашу землю російські загарбники.

Українські сім’ї нині переживають свої найтемніші дні, вони вимушено розділені, вимушено переміщені. Частина з них назавжди втратила своїх рідних, ще частина – лишилась без домівок і майна. Втім, турбота, підтримка, любов, допомога, милосердя та добре слово рідних – найцінніші в світі. А у тяжкі часи війни наша родина – це вся Україна. Тож бережімо вогник тепла і любові у наших сім’ях. Нехай добро швидше переможе зло на нашій землі, і український народ зможе вільно та щасливо жити у своїй незалежній державі.