ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР НА ВАРТІ ПОБУТОВОГО СПОКОЮ

Дата: 06.07.2022 11:14

05.07.2022 року до поліцейського офіцера громади Віталія Степанця звернувся житель одного з сіл Степанецької територіальної громади про те, що син його співмешканки спричинив йому тілесні пошкодження у вигляді перелому ребер.

В ході розгляду даного звернення стало відомо, що чоловіки спільно вживали спиртні напої та на ґрунті, раптово виниклих неприязних відносин, вказаний чоловік почав завдавати удари кулаками в область тулуба своєму вітчиму. Таким чином, нанісши йому тілесні пошкодження, а саме: переломи двох ребер зі зміщенням, що й підтвердив огляд лікаря.

Дану подію було зареєстровано у відділі поліції №1 за що особі, яка нанесла тілесні пошкодження, загрожує кримінальна відповідальність.