ЮВІЛЕЙНІ ВІТАННЯ ДЛЯ ВЧИТЕЛЬКИ МАТЕМАТИКИ

Дата: 06.07.2022 11:07

25 червня 2022 року відзначила свій 80-й День народження жителька с.Мельники Марія Трохимівна Кривенко.

Народилася і виросла Марія Трохимівна в с.Литвинець. Рано залишилась без мами, допомагала батькові виховувати меншого брата. Після закінчення школи поступила в Черкаський педінститут. Після здобуття освіти була направлена учителькою математики в Мельниківську восьмирічну школу.

В 1965 році одружилися з Віктором Охтисьовичем Руденком. Народили доньку Надію, сина Олександра, побудували власне господарство. У всьому допомагала чоловікова мама: і дітей виховувати, і вести господарство. А вже у 45 років пані Марія овдовіла.

Всю свою трудову діяльність присвятила навчанню дітей. Проводила уроки, гуртки, класне керівництво, позашкільне виховання. Завжди охайна, усміхнена, але й одночасно - вимоглива до учнів. Нині вже дорослі її учні дякують за справедливість, розуміння, підтримку, допомогу і її уміння знаходити спільну мову з кожним індивідуально.

Привітати зі святом ювілярку прийшли працівники Степанецької сільської ради: головна спеціалістка відділу надання соцпослуг Лідія Атаманенко, директор будинку культури с.Мельники Галина Панченко.

Від імені сільського голови Олександра Яременка побажали їй міцного здоров'я, мирного неба, щоб збувалися мрії і на згадку вручили їй квіти і теплий подарунок.