КОНКУРС «РОБИ СВОЄ»: ВИЗНАЧЕНІ ПЕРШІ ПЕРЕМОЖЦІ

Дата: 05.07.2022 10:22

Вітаємо перших переможців конкурсу Роби_своє! Серед них – проєкти з найрізноманітнішими ідеями, пов’язаними з виробництвом крафтових виробів, товарами сільського господарства, торгівлею, підтримкою інклюзивних центрів, етнооб’єктів, екологічних ініціатив тощо. 15 бізнес-планів з 56 було обрано експертами конкурсного комітету і визначено як успішні і перспективні. Кожен із них отримує грантове фінансування відповідно до поданої заявки. Загальний бюджет для реалізації чи підтримки перших проєктів-переможців становить 1,36 млн грн. Наступний розгляд бізнес-планів експерти запланували на 15 липня.

Тож проєкти-переможці першого відбору:

КИЇВЩИНА:

*«Вирощування огірків, зелені в теплиці», Хоменко Віталій, м. Тараща

*«Домашня екоферма з вирощування перепілок», Опанасенко Євгеній, с. Кременище

*«Закупівля витратних запчастин для лінії гранулювання деревної пелети», Анощенко Ігор, м. Фастів

*«Соціальний магазин продовольчих товарів», ГО «Чорний кіт», м. Бровари

*«Центр розвитку здібностей та можливостей дитини», Рудакова Софія, м. Миронівка

*«Цех з пошиття стильного спецодягу для промисловості, медицини та військових», Єліна Оксана Олексіївна, м. Боярка

ЧЕРКАЩИНА:

*«Бабусина хатка TEPLO», Сухобрус Ганна, с. Ліпляве

*«Виготовлення виробів за замовленням», Воронкін Ілля, м. Черкаси

*«Косарочка», Возний Володимир, с. Кобиляки

ВІННИЧЧИНА:

*«Виробництво та продаж натурального морозива «Funny Bear», Лукашова Вікторія, м. Вінниця

*«Крафтові макарони «Сімейне тістечко», Щербаков Олег, с. Березіна

ІВАНО-ФРАНКІВЩИНА:

*«Подарункові «смачні» бокси «To Ta Torba», Футерко Софія, с. Новоселиця

СУМЩИНА:

*«Ресторан швидкого харчування «Кусь, кусь м’ясо», Бова Руслан, м. Тростянець

ЧЕРНІГІВЩИНА:

*«Забезпечення чистого довкілля для проживання громадян», Гайдук Микола, с. Канівщина

ЛЬВІВЩИНА:

*«Виготовлення екологічних свічок в тарі з переробленої кавової гущі «Rekava candles», Бідюк Дмитро, м. Львів

Ми нагадуємо, що наш конкурс триває і попереду щонайменше ще два засідання конкурсного комітету, тому радимо не зволікати тим потенційним учасникам, які затримуються з реєстрацією чи написанням бізнес-планів. Поспішайте, друзі, адже розгляд бізнес-планів відбуватиметься до повного виконання бюджету, загальна сума якого на початок конкурсу становила 3, 5 млн грн.

Для тих, хто готовий поборотися за додаткові можливості для власного бізнесу, дублюємо посилання на сайт конкурсу бізнес-ідей «Роби своє» https://doyourbusiness.com.ua