На Черкащині закінчилась нерестова заборона

Дата: 22.06.2022 08:37

20 червня був останній день нерестової заборони на Кременчуцькому водосховищі. Тепер всі рибалки-любителі зможуть спокійно займатися риболовлею, адже встановлені на нерестовий період заборони та обмеження любительського і спортивного рибальства – знімаються.

Тож, тепер рибалити дозволено на загальних умовах, передбачених Правилами любительського і спортивного рибальства, основні з яких:

– дозволений вилов вудками усіх видів, із загальною кількістю гачків не більше п’яти на рибалку та спінінгом з блешнею;

– добова норма вилову риби становить 3 кг (або трофей);

– мінімально допустимі розміри риби, які дозволені до вилову: сом – 70 см, судак – 42 см, щука – 35 см, лящ – 32 см, короп – 25 см, лин – 20 см та інші:

По 30 червня ще триває нерестова заборона на вилов (добування) раків у всіх водоймах Черкащини. Також до 10 липня триватиме заборона на здійснення лову в придаткових водах.

Нагадаємо, Черкаською ОВА на водних об’єктах Черкащини забороняється навігація для маломірних (малих) суден, моторних суден, прогулянкових, вітрильних, спортивних, швидкісних суден, суден флоту рибної промисловості, водних мотоциклів і засобів розваг на воді на період воєнного стану. Окрім того, розпорядженням з 4 квітня забороняється промисловий та любительський і спортивний вилов водних біоресурсів на водоймах Черкаської області. Виключенням є любительське рибальство в межах населених пунктів та в місцях, визначених органами рибоохорони.

Прийняте розпорядження діятиме до завершення військового стану.

Якщо ви помітили нехтування заборонами – повідомте рибоохоронний патруль: 063-896-65-93, 0472-31-02-76

За повідомленням Черкаського рибоохоронного патруля