ЮВІЛЕЙ ЗІ СМАКОЛИКАМИ ВІД ПАНІ УЛЯНИ

Дата: 16.06.2022 21:27

15 червня 2022 року відсвяткувала свій 80-й день народження жителька с. Мельники Уляна Феодосіївна Мороз.

Народилася і виросла ювілярка в селі Мельники, у сім'ї колгоспників. Була третьою донькою в сім'ї. Батько не повернувся з війни, тож мама виховувала доньок сама.

Закінчивши 7 класів, юна Уляна пішла працювати в місцевий колгосп, щоб забезпечить собі проживання.

В 1963 році вийшла заміж за Григорія Миколайовича. Разом виховали трьох дітей: два сини і доньку, побудували своє господарство. Нажаль, Григорія Миколайовича вже немає. Пані Уляна наразі проживає одна. Діти, п’ятеро онуків і троє правнуків частенько її провідують.

До виходу на пенсію працювала в колгоспі в рільничій бригаді. Любить Уляна Феодосіївна випікати здобу. Здоров'я, буває, підводить, але вона все одно старається, пригощає смаколиками сусідів. Свої здібності і уміння передала доньці і внучкам. У них теж все смачне випікається.

Привітати ювілярку прийшли працівники Степанецької сільської ради: головна спеціалістка відділу надання соціальних послуг Лідія Атаманенко, діловод Любов Горяна, директорка будинку культури с. Мельники Галина Панченко.

Радісно і привітно зустріла пані Уляна гостей. Всі від щирого серця побажали їй здоров'я, мирного неба, любові та поваги від близьких. Разом з теплими привітаннями від імені сільського голови Олександра Яременка гості вручили квіти і подарунок на згадку.