ЮВІЛЯРКА З НАЙСМАЧНІШИМИ ВАРЕНИКАМИ

Дата: 14.06.2022 13:00

11 червня 2022 року святкувала своє 80-річчя корінна жителька с. Буда-Горобіївська - Софія Михайлівна Козин. Добра, поважна та любляча людина.

Ювілярка  народила і виховала трьох прекрасних синів: Анатолія, Івана та Володимира. Сини проживають окремо від матері, але завжди приїжджають допомогти по господарству та посмакувати маминими варениками, які вона готує найкраще за всіх. Жодне свято в селі не обходиться без цієї господині. Вона і співає і смачно готує, а вареники – то її, як кажуть, "коронна страва". Зазвичай на кожному Дні села всі смакували її вареники.

В цей день прийшли привітати пані Софію всі діти з сім’ями, також депутат Степанецької сільської ради Михайло Святун. Від імені сільського голови Яременко Олександра Івановича пан Михайло щиро привітав ювілярку зі святом та побажав міцного здоров'я, щастя добра злагоди в родині і миру!!!