ДОПОМОГА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Дата: 13.06.2022 16:26

Днями Степанецька громада отримала гуманітарні продуктові та гігієнічні набори від Товариства Червоного Хреста України. Транспорт для довезення вантажу надала депутатка Степанецької сільської ради Майя Столяр.

У волонтерських осередках громади два рази на місяць отримують допомогу близько 200 сімей ВПО.

Нагадуємо, що отримати гуманітарну допомогу можуть внутрішньо переміщені особи, які зареєструвалися на території Степанецької територіальної громади та прибули з регіонів, де тривають бойові дії, або які тимчасово окуповані.

Допомога видається у волонтерських пунктах кожного старостинського округу на території Степанецької громади з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 15:00. Щоб уточнити деталі можна також звернутися до старости села, в якому проживаєте.