СПЕКОТНІ ВИХІДНІ ІЗ ЙМОВІРНИМИ ЛОКАЛЬНИМИ ГРОЗАМИ ПРОГНОЗУЮТЬ НА ЧЕРКАЩИНІ

Дата: 13.06.2022 09:11

Наразі погоду Черкащини визначає поле підвищеного тиску та осередок тепла, який формує теплі ночі 14-16º та спекотні дні 30-31º.

Посилання на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

У вихідні атмосфера «підкидатиме дрова» у червневу піч – максимальні температури повітря очікуються 31-33º, вночі 16-18º. Завдяки надходженню більш вологих повітряних мас з Чорного моря зросте ймовірність локальних злив та гроз.

Такі погодні умови сприятимуть утриманню показника горимості у лісах області на рівні надзвичайного 5 класу, а також накопичення шкідливих домішок в атмосферному повітрі, що посилюватиме відчуття спеки.

У понеділок, 13 червня спека ще утримає свої позиції. Тож закиньте подалі в шафу синтетику та одяг з цупких тканин. Обирайте вільний крій та надавайте перевагу льону, бавовні й світлим кольорам – це забезпечить природну циркуляцію теплообміну тіла. Обов’язковою деталлю гардеробу у спеку має бути головний убір, більше рідини та сонцезахисні окуляри.

Вже у вівторок, після проходження атмосферних фронтів, з північними вітрами надійде порція більш прохолодного повітря, тому температура спаде, вночі 10-12º, вдень 24-26º.