ЮВІЛЕЙ У ПРОФЕСІЙНОГО ВОДІЯ

Дата: 09.06.2022 10:51

08 червня цього року відсвяткував свій 80-річний ювілей житель села Мартинівка – Олександр Данилович ТОМАЧУК.

Народився ювіляр в селі Росішки, Христинівського району, Черкаської області. Закінчивши семирічну школу, пішов працювати в місцевий колгосп.

Потім навчався в Ватутінському профтех училищі, де отримав професію тракториста, далі працював на цілинних землях, звідки й пішов на службу до лав армії. Повернувшись,  продовжив навчання у Звенигородській школі професій, та здобув спеціальність водія.

В 1965 році почав працювати водієм на Христинівській дистанції сигналізації та зв’язку Одесько-Кишинівської залізниці, продовжив роботу водієм на Шполянському автопідприємстві.

Всю подальшу трудову діяльність був водієм, з 1967 до 1970 року в автоколоні 17151, а з 1970 року - на Мартинівському цукрозаводі, звідки й пішов на заслужений відпочинок.

Разом з дружиною Галиною Іванівною побудували свій будинок, виховали доньку та сина, і в парі живуть уже майже 55 років.

Представники Степанецької ТГ: староста Мартиніського старостинського округу Світлана ЧУПИЛКА та бібліотекарка Алла КУЦОКІНЬ прийшли привітати ювіляра від імені сільського голови Олександра ЯРЕМЕНКА та всієї громади. Побажали пану Олександру здоров’я, мирного неба та многая літа.

Ювіляр щиро дякував за  привітання і теплий подарунок на згадку.