Майже дві сотні пакунків від World Central Kitchen для тимчасово переселених осіб, які проживають у Степанецькій громаді

Дата: 08.06.2022 16:05

World Central Kitchen - неприбуткова організація заснована у 2010 році іспансько-американським шефом Хосе Андресом, яка відповідає за забезпечення їжею в надзвичайних ситуаціях. Ця американська команда має світовий досвід з організації харчування постраждалим категоріям населення на уражених територіях.

З початку повномасштабного вторгнення росії на території України World Central Kitchen підтримує українських військових, переселенців, міста, які постраждали під час орківської окупації та забезпечую їжею евакуйованих людей в багатьох містах України, в тому числі і в Степанецькій громаді

Тож, майже 200 наборів продуктів, наданих World Central Kitchen, команда волонтерів Степанецької ОТГ роздала ВПО, адже громада приймає багато вимушених переселенців зі сходу та півдня України. Ці сім'ї тепер матимуть їжу, яку можна готувати кілька тижнів!

Дорослі та діти вдячні за турботу і піклування! Щира дяка волонтерам World Central Kitchen за партнерство, за людяність і невтомну працю!

Своїми діями ви наближаєте нашу спільну перемогу!