КОНКУРС БІЗНЕС-ІДЕЙ «РОБИ СВОЄ» ВІД ФОНДУ «МХП-ГРОМАДІ»

Дата: 07.06.2022 21:13

Благодійний фонд «МХП – Громаді» запустив конкурс бізнес-ідей «Роби своє» для підтримки малого підприємництва в умовах війни. Ініціатива передбачає відродження економіки в селах та малих містах України та створення умов для сталого розвитку підприємництва як відповідь на негативні економічні наслідки війни.

Мета: створення умов для сталого розвитку підприємництва, в т.ч. як відповідь на негативні економічні наслідки війни, у містах та селах на території Черкаської, Вінницької, Дніпропетровської, Київської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської, Сумської та Волинської областей шляхом надання мікрогрантів.

Для кого: підприємці-новачки чи ті, які здійснюють свою діяльність не більше 4-х років та хочуть розширити/здійснити релокацію або якісно покращити свою бізнес-діяльність.

Сума гранту: кожен з переможців зможе отримати від 50 до 100 тис. грн на реалізацію свого бізнес-плану. Кошти можуть бути спрямовані на закупівлю обладнання, сировини, матеріалів та послуг для підтримки мікро та малого бізнесу.

Важливо!  Планується підтримати до 50 бізнес-ідей в межах конкурсу.

Розгляд заявок відбуватиметься на регулярній основі не рідше  1 разу  на місяць.

Співфінансування не є обов’язковим.

Детальніше: https://bit.ly/3Q1SClQ

Додаткова інформація та консультації Іван Степанець, управління економічного розвитку Степанецької ТГ, тел. 0679752177 stepanci_otg_ekonom@ukr.net