ПІКЛУВАННЯ ПРО НАШИХ ДІТЕЙ ТА ЇХНЄ ЗДОРОВ’Я

Дата: 07.06.2022 12:24

Сьогодні, коли Україна перебуває у стані повномасштабної війни, організація оздоровлення та відпочинку має велике значення для відновлення сил, поліпшення стану здоров’я населення, а особливо наших діток.

Завдяки не байдужим людям та благодійним організаціям, з 24 травня по 06 червня 2022 року була організована І–ша оздоровча зміна в санаторії КНП «Черкаський обласний дитячий багатопрофільний санаторій «Сосновий Бір» ЧОР, де 14 дітей Степанецької громади мали змогу отримати відповідні послуги.

Висловлюємо щиру подяку директору ТОВ «НВФ «Урожай»,  депутату обласної ради Олександру ВОСКОБОЙНІКУ, директорці БФ «МХП-Громаді» Тетяні ВОЛОЧАЙ та Черкаській обласній раді за можливість в такий не легкий час попіклуватися про наших діток та їхнє здоров’я, адже вони - це наше майбутнє.

Окрема подяка керівникам закладів освіти за допомогу у трансфері дітей.

Разом ми сила.