МАЛЕНЬКА ЧАСТОЧКА ДОПОМОГИ В ВЕЛИКУ ПЕРЕМОГУ, АЛЕ ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ

Дата: 06.06.2022 10:54

Вже більше 100 днів життя українців кардинально змінилося і увійшло в іншу, не звичну для мирного народу, колію. Ті турботи і проблеми, якими  ми переймалися до війни, тепер здаються дрібницями в порівнянні з теперішніми. Адже сьогоднішня трагедія торкнулася не лише дорослих, дітей теж ця війна вирвала із безтурботного дитинства і вкинула у жорстоку, страшну реальність: зруйновані школи, втрачені домівки, сум за близькими та рідними і найстрашніше – це відібране життя.

Тож, діти теж відчувають велику потребу долучитися до наближення такої омріяної і довгожданої перемоги. Як приклад – учениці Степанецького ліцею: Дарина Шакало – учениця 5 класу та Вероніка Аданік – учениця 6 класу. Дівчатка виготовляють прикраси та продають односельчанам, а виручені кошти віддають на потреби ЗСУ. Частину грошей вони витрачають на матеріал для браслетів, каблучок, наліпок та малюнків. Своє заняття планують продовжувати аж до самої перемоги. Адже, хоч і невеликий внесок, поки що 300 гривень, але він зроблений від щирого серця і з великою надією в силу наших захисників.

Тож, хочеться вірити, що мрії цих дітей здійсняться як найшвидше, тому що діти вірять щиро, а сильна віра здатна творити справжні дива.

Із такою підтримкою українська армія обов’язково здобуде ПЕРЕМОГУ!