ПЕРЕСЕЛЕНЦІ, ЯКИХ ПРИХИСТИЛА СТЕПАНЕЦЬКА ГРОМАДА, АДАПТУЮТЬСЯ ДО НОВОГО ЖИТТЯ

Дата: 03.06.2022 14:40

Минулого року громадською організацією «Фонд розвитку «Шевченків край», за підтримки Благодійного фонду «МХП-громаді» та у співпраці з виконавчим комітетом Степанецької сільської ради, в рамках реалізації проєкту-переможця конкурсу «Час діяти - 2020» виготовлена Туристична мапа «Ровертури Місцями сили Степанецької громади». До 5-річчя Степанецької громади виготовлено додатковий наклад, який передано в ЦНАП Степанецької сільської ради для інформаційно освітньої роботи.

Туристична мапа, яка репрезентує потенціал громади, стосовно історичної і культурної спадщини, знадобилась для інформування в першу чергу значної кількості переселенців, яких з початку повномасштабного вторгнення прихистила наша громада. Чи не найбільше серед сільських громад усієї Черкащини.

Переселенець з Донецька, як виявилося, професійний фотограф та медійник Андрій Паршин, отримавши мапу, був у захваті і відразу запропонував своє бачення проєкту.

"… Думина криниця. Дуже сподобалось це Місце сили, яке знаходиться у с. Степанці. До Вашої уваги моє бачення цього місця, як нового мешканця Степанецької громади", - пише пан Андрій на своїй сторінці в мережі Фейсбук:

Всіх переселенців та зацікавлених жителів громади запрошуємо до ЦНАПу Степанецької сільської ради, ознайомитися з проєктом «Місця сили Черкащини» та отримати Туристичну мапу.