МАЛЕНЬКА ЧАСТОЧКА ДОБРА - У ВЕЛИКІЙ СПРАВІ ПЕРЕМОГИ

Дата: 02.06.2022 10:45

Надійний тил – це гарантований успіх і перемога  в любій справі, а тим більше у війні. Адже, всі не можуть піти на передову, зі зброєю у руках, але допомогти своїм захисникам можна і мирними справами.

Нещодавно народні умільці Степанецької громади долучилися до благодійного ярмарку, який пройшов під час кінних перегонів у Польському місті Вроцслав 3 травня цього року, де були виставлені на продаж їхні роботи.

Організували цю  фандрейзингову кампанію і зібрали кошти на автобус для транспортування захисників, директорка БФ «МХП – ГРОМАДІ» Тетяна Волочай та менеджер Черкаського регіону Віталій Очеретяний. Завдяки їм представники Фонду взяли участь у польському ярмарку і нафондували решту коштів, здобули транспорт і укомплектували його цінною гуманітаркою;

передали нашим захисникам (без зайвих деталей).

Ми всі разом бажаємо підтримати тих, хто сьогодні боронить кордони нашої України у найгарячіших її точках.

Приємно знати, що до цієї благородної місії долучилася і Степанецька громада!

#ДопомогаАрмії