ВПЕРШЕ ЗА ДВА РОКИ КУРСУВАТИМЕ ПОЇЗД "КИЇВ-ЧЕРКАСИ"

Дата: 31.05.2022 20:23

З 8 червня 2022 року відновлюється залізничне сполучення Києва з Черкасами. Потяги цим маршрутом не ходили два роки. Тепер він ходитиме шість днів на тиждень.

Про це повідомляє пресслужба УЗ.

Так, поїзд №782/781 "Київ-Черкаси" курсуватиме шість днів на тиждень, крім вівторків.

«Регіональний поїзд №781 "Черкаси-Київ" вирушатиме зі станції Черкаси о 6:30 та прибуватиме до Києва об 11:01. Зі столиці потяг №782 "Київ-Черкаси" вирушатиме о 15:05 та прибуватиме на станцію Черкаси о 19:30», - сказано в повідомленні.

Зупинки передбачені на станціях ім. Т.Шевченка, Перегонівка, Володимирівка, Цвіткове, Хлистунівка, Городище, Корсунь, Сотники, Таганча, Миронівка, Кагарлик, Росава, Озерний, Трипілля-Дніпровський, Нові Безрадичі, Підгірці, Петра Кривоноса, Київ-Деміївський.

Станція Таганча межує із селами Степанецької громади і місцевим жителям, які проживають в Таганчанському, Копіюватському та Беркозівському старостинських округах з'явиться додаткова можливість подорожувати як до обласного центру Черкас, так і до столиці України – Києва!

Позитивні новини!