ДЕНЬ ЄВРОПИ ПІД ЧАС ВІЙНИ - ЯК ЙОГО ВІДЗНАЧИЛИ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

Дата: 26.05.2022 14:27

Цьогоріч День Європи в Україні має особливе значення, адже українці ціною власного життя боронять демократичні європейські цінності, захищаючи не лише Україну від імперіалістичного загарбника, але і всю Європу.

Це свято для українців  – особливий день, адже нашу країну та Європейський Союз єднають спільні цінності, історія та культура, демократія й свобода.

Традиція святкування Дня Європи в закладах освіти Степанецької ТГ (Степанецький ліцей, КЗ «Таганчанський ліцей», КЗ «Мартинівський ліцей», КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості») залишилася незмінною, попри повномасштабні воєнні дії в нашій країні.

Напередодні цього дня відбулися освітні заходи в онлайн-режимі, присвячені історії Європейського Союзу, культурним і творчим ініціативам на підтримку європейської інтеграції. Педагоги спілкувались з дітьми на теми важливості дотримання та збереження таких цінностей як демократія, рівні права для всіх громадян, повага до себе та інших, нетерпимість до корупції.