A A A K K K
для людей із порушенням зору
Степанецька громада
Черкаська область, Черкаський район

ДЕНЬ ЄВРОПИ ПІД ЧАС ВІЙНИ - ЯК ЙОГО ВІДЗНАЧИЛИ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

Дата: 26.05.2022 14:27
Кількість переглядів: 249

Цьогоріч День Європи в Україні має особливе значення, адже українці ціною власного життя боронять демократичні європейські цінності, захищаючи не лише Україну від імперіалістичного загарбника, але і всю Європу.

Це свято для українців  – особливий день, адже нашу країну та Європейський Союз єднають спільні цінності, історія та культура, демократія й свобода.

Традиція святкування Дня Європи в закладах освіти Степанецької ТГ (Степанецький ліцей, КЗ «Таганчанський ліцей», КЗ «Мартинівський ліцей», КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості») залишилася незмінною, попри повномасштабні воєнні дії в нашій країні.

Напередодні цього дня відбулися освітні заходи в онлайн-режимі, присвячені історії Європейського Союзу, культурним і творчим ініціативам на підтримку європейської інтеграції. Педагоги спілкувались з дітьми на теми важливості дотримання та збереження таких цінностей як демократія, рівні права для всіх громадян, повага до себе та інших, нетерпимість до корупції.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь