ВІЧНОЗЕЛЕНІ КИПАРИСИ НА ЗНАК ВДЯЧНОСТІ ЗА ЛЮДЯНІСТЬ

Дата: 23.05.2022 16:10

Стаціонарне відділення КЗ «Центр надання соціальних послуг Степанецької ТГ» - це, свого роду, рідний дім для великої родини підопічних. Люди з різною долею, але об’єднані обставинами в одну дружню сім’ю. І, як кожен господар дбає і любить свою оселю, так само і жителі Центру дбають, щоб їх будинок був ще кращим і привітнішим.

Днями, брат підопічного Василя Григоровича Головатого - Микола, привіз та передав директору комунального закладу Анатолію Нечепоренку 15 саджанців кипариса для озеленення території стаціонару.

Василь Григорович уже вдруге потрапив до закладу, де його прийняли та надали допомогу. Тепер він проживає тут і радий, що не залишився сам на сам з проблемами одинокого літнього чоловіка. Адже родичі далеко, а здоров’я вже підводить.

Тож, на знак вдячності брат презентував Центру ці чудові саджанці, щоб вони радували своїми вічнозеленими кронами персонал та підопічних.