ЖИТЕЛІВ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАКЛИКАЮТЬ ВИРОЩУВАТИ САДИ ПЕРЕМОГИ, ЩОБ НЕ ДОПУСТИТИ ПРОДОВОЛЬЧОЇ КРИЗИ

Дата: 20.05.2022 15:27

«Сади Перемоги» ? Всеукраїнська ініціатива, яка спрямована на ефективне використання всіх доступних земельних ділянок для вирощування продуктів харчування, аби не допустити продовольчої кризи в Україні..

Мільйони українців мають дачі та городи, ба більше ? балкони й прибудинкові ділянки, які сьогодні можуть стати зброєю проти окупанта. Адже нині росія цілеспрямовано перешкоджає посівній кампанії, руйнує підприємства, краде запаси їжі і паливо, знищує нашу сільськогосподарську техніку. Окупанти блокують українські порти та мінують поля. Вони розглядають голод як свою зброю.

Тож кожен з нас має посадити свій Сад Перемоги!  Наше завдання ? прогодувати свої родини, підтримати українців на тимчасово окупованих територіях, вимушених переселенців та всіх, хто захищає нас сьогодні на фронті!

Долучайтесь до ініціативи ? вдаримо врожаєм по окупанту! Про власні здобутки у створенні Садів Перемоги можна розповідати на сторінках у соцмережах, використовуючи хештеги #VictoryGardensUA, #СадиПеремоги, #СадиДляПеремоги, #ГородніВійська.

Сади Перемоги:

сайт https://sadyperemohy.org/